Loading...
آمار
 • تعداد کالا: 35
 • بازدید امروز: 408
 • بازدید دیروز: 349
 • بازدید کل: 249134

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از فروشگاه اینترنتی اُکسیدو به آدرس www.oxeedo.com به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت اُکسیدو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین می باشد. علاوه بر این ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است. همه قوانین مندرج در وبسایت با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده منطبق است. بنابراین از شما عزیزان خواهشمندیم پیش از ثبت سفارش خود قوانین را مطالعه فرمایید . لازم به ذکر است که این قوانین بروزرسانی و به کاربران اعلام خواهد شد، بنابراین پیشنهاد می‌شود هر چند وقت یکبار به این صفحه مراجعه فرمایید.

قوانین عمومی فروشگاه اُکسیدو

 1. ثبت سفارش در سایت به منزله رزرو محصول می باشد و فروشگاه اُکسیدو هیچگونه تعهد و مسئولیتی درقبال سفارشات شما تا قبل از پرداخت نهایی ندارد.
 2. اُکسیدو می تواند در صورت مشکوک شدن به هویت شخص سفارش دهنده، سفارش او را تا 48 ساعت به حالت تعویق درآورد. بدیهی است که درصورت محرز نشدن هویت وی، سفارش لغو شده و مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد.
 3. وجود یا عدم وجود کالا در انبار اُکسیدو کاملا متناوب بوده و ممکن است موجودی انبار پیش از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده و سهوا اطلاعات و قیمت های سایت بروز نشده باشد . بنابراین مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب می‌کند و فروشگاه در صورت عدم موجودی کالا میتواند مبلغ پرداختی مشتری را به حساب وی عودت دهد.
 4. تمامی سفارشات داخل سایت ظرف مدت نهایت 24 ساعت ( بجز روزهای تعطیل ) پردازش خواهند شد و با مشتری تماس گرفته می شود.
 5. تمامی سفارشات از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند شد.

توضیحاتی در مورد گارانتی دستگاه های تلفن همراه

 1. در خصوص گارانتی کالاها، اُکسیدو موظف به پاسخگویی و توضیح می‌باشد.
 2. فروشگاه اُکسیدو در خصوص کالاهایی از قبیل تلفن همراه که گارانتی شرکتی داشته باشند مسئولیتی را نمی‌پذیرد و باید به شرکتی که محصول مورد نظر را گارانتی کرده است مراجعه یا تماس حاصل فرمایید.
 3. در مورد محصولی که گارانتی بین‌المللی و جهانی داشته باشد، مثل محصولات اپل، سامسونگ و دیگر برندهای معتبر، بدان معنیست که برای استفاده از خدمات گارانتی باید به نمایندگی های معتبر آن کمپانی (در هر کشوری که وجود داشته باشد) مراجعه کنید. تذکر: در صورتی که شرکت مورد نظر در ایران دارای نمایندگی رسمی نیست، فروشگاه اُکسیدو مسئولیتی در این زمینه ندارد.

توضیحات تکمیلی: تمامی برند‌های معروف، دستگاه‌های تلفن همراه خود را گارانتی بین‌المللی یا همان اینترنشنال می‌کنند و موظف به خدمات رسانی می‌باشند. حال در ایران به علت نداشتن نمایندگی رسمی برندهای اپل، سامسونگ، هواوی و ... این امکان وجود ندارد و باید به نزدیکترین کشور‌های همسایه جهت گارانتی و وارانتی مراجعه کرد. در همین حال دستگاه‌هایی که گارانتی شرکت‌های ایرانی را دارند هزینه‌ای به ازای گارانتی به قیمت دستگاه اضافه می‌شود و باید به شرکت ارائه دهنده‌ی گارانتی مراجعه فرمایید.

قیمت محصولات

به علت نوسانات قیمت کالاهای دیجیتال، و بروز بودن و تغییرات لحظه‌ای قیمت کالاها در اُکسیدو، در صورتی که اشتباهی در درج قیمت‌ها صورت گیرد، با خریدار تماس حاصل میشود. در اینصورت، کاربر این امکان را دارد تا سفارش خود را لغو کرده و مبلغ پرداختی به حساب وی واریز گردد.

ضوابط  بازگشت کالای معیوب

 1. در اُکسیدو این امکان وجود دارد که پس از ثبت سفارش و دریافت محصول خود، در صورت وجود مشکل در کالا و با توجه به ضوابط، اقدام به بازگشت کالا تا 5 روز نمایید. درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه‌ای میتوانید کالا را با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش اُکسیدو ارسال کرده و به انتخاب خود هزینه محصول یا کالای جایگزین را دریافت نمایید.
 2. تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب و ارسال مجدد محصول بدون عیب بر عهده اُکسیدو می‌باشد.
 3. کاربر موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است، درصورت وجود ایراد باز پس فرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر کالا، لوازم جانبی (در صورت وجود) و جعبه کالا باطل‌کننده این قانون است.
 4. کاربر موظف است تا زمانی که مشکل کالا بصورت کامل توسط کارشناسان بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود، شکیبایی به عمل آورد.
 5. در بعضی موارد تعویض کالای معیوب ممکن است به طول بیانجامد، چرا که کالاهای معیوب به تامین کنندگان اُکسیدو ارسال می‌شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها محصول سالم به اُکسیدو ارسال گردد تا برای کاربر ارسال شود.
 6. اُکسیدو در برابر اطلاعات شخصی کاربر که در کالای ارسالی از سوی وی ذخیره شده، مسئولیتی ندارد و عواقب آن به عهده خود مشتری است. لذا قبل از باز پس فرستادن کالای معیوب اطلاعات شخصی خود را حذف کنید.
 7. هزینه‌ی اولیه‌ی ارسال کالای معیوب به اُکسیدو، توسط مشتری پرداخت می‌شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا، هزینه‌ی ارسال کالا، به کاربر عودت می گردد.

نکته: اطلاعات و تصاویر کالاهای درج شده در اُکسیدو، از منابع اصلی و مرجع می‌باشد و هرگونه مغایرت در آن از عهده اُکسیدو خارج است.

ضمانت هماهنگی مشخصات کالا با اطلاعات فنی سایت، سفارش ثبت شده و یا خصوصیاتی مثل رنگ کالا

 1. چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته باشد یا اینکه خصوصیات کالای سفارش داده شده توسط شما با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا، با اُکسیدو تماس حاصل فرمایید تا کالا با هماهنگی اُکسیدو مسترد شود.
 2. هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با اُکسیدو می باشد.
 3. در تمامی مواردی که تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکانپذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته بندی اصلی مسترد گردد. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته‌بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت قبل از باز نمودن بسته بندی کالا نسبت به هماهنگی با اُکسیدو جهت استرداد کالا اقدام نماید.
 4. چنانچه مغایرت در خصوصیات باشد (مثلا به جای رنگ مشکی رنگ سفید ارسال شده باشد) همچنان شرایط بند 2-3 حاکم خواهد بود و لازم است کالا بدون هرگونه استفاده و دستکاری مسترد گردد. بدیهی است چنانچه کالا مورد استفاده قرار گیرد از ضمانت خارج می گردد.

ضمانت سخت افزاری محصولات

 1. در مورد گوشی های موبایل، مهلت تست سلامت ظاهری و فیزیکی فقط همان روز دریافت کالا و مواردی از جمله ،آنتن دهی و شناخت شبکه، سلامت ال سی دی و تاچ، پذیرش سیمکارت، سلامت در برقراری ارتباط، اینترنت گوشی و شارژ پذیری گوشی حداکثر 48 ساعت از زمان دریافت کالا توسط خریدار می باشد و لازم است در این بازه زمانی از برداشتن تمامی برچسبهای کالا (مثل برچسب روی ال سی دی یا پشت گوشیهای همراه و ...) و همچنین نصب گلس روی گوشی خودداری گردد، در غیر اینصورت کالا مشمول ضمانت اُکسیدو نمی باشد. یعنی برداشتن هر کدام از برچسب های کالا و یا نصب گلس روی گوشی های موبایل قبل از پایان 48 ساعت مهلت تست به معنای پذیرش سلامت کامل موارد مذکور در مهلت تست 48 ساعته از سوی خریدار و پایان مهلت مذکور می باشد.
 2. این ضمانت شامل مشکلات سخت افزاری دستگاه بوده و شامل اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستن، آب خوردگی، خط و خش، ضربه دیدگی، استفاده و بکارگیری غیر معمول از کالا و کلیه مواردیکه در نتیجه استفاده نادرست از کالا توسط خریدار ایجاد شود، نمیگردد.
 3. در طی مدت زمان تست سلامت سخت افزاری، خریدار در صورت مشاهده مشکل ابتدا مراتب را با اُکسیدو مطرح و پس از اخذ راهنمایی و دریافت تاییدیه استرداد، کالای خریداری شده را همراه با کارتن یا جعبه اصلی و کلیه قطعات، تجهیزات و محتویات به همراه فاکتور فروش مربوطه از طریق پست پیشتاز به آدرس اعلام شده توسط اُکسیدو ارسال می دارد. لازم به ذکر است که هر گونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت سلامت سخت افزاری را سلب خواهد نمود. لازم است که کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی ثانویه و ارسال گردد که در طی حمل به کالا و بسته بندی اصلی آن هیچ گونه آسیبی وارد نگردد، جهت اطمینان از این موضوع خریدار می تواند از همان بسته بندی اولیه‌ ی اُکسیدو (در صورت سلامت و امکان) یا بسته بندی مشابه آن استفاده نماید.
 4. مسائلی از قبیل کیفیت ساخت سازنده، عدم پشتیبانی صحیح زبان، آپدیت،نرم افزار و ..... جزء مشکلات سخت افزاری محسوب نمی گردد.
 5. 48ساعت مهلت تست سلامت سخت افزاری شامل کالاهای گارانتی دار نمی باشد. در مورد این کالاها اقدامات مربوطه باید از طریق شرکت گارانتی کننده صورت گرفته و اُکسیدو در این روند نقشی ندارد.

محتوای درج شده در سایت

 1. اُکسیدو در تلاش است تا در راستای ارائه‌ی تمامی سرویس‌‏های خود و به منظور تولید محتوا از منابع اصلی و نیز شرکت‏‌های سازنده‌ی محصولات استفاده کند. لازم به ذکر است که اُکسیدو تضمین نمی‏‌کند که توضیحات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط اُکسیدو دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
 2. این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های وب‌سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و فروشگاه اینترنتی اُکسیدو تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد را بر عهده ندارد.

© کلیه محتویات وب‌سایت اُکسیدو شامل قانون حق تکثیر شده و به اُکسیدو به آدرس www.oxeedo.com تعلق دارد.

نظرات
  برگشت به بالا